Balíček - TOP little joe

Kód: 3723
Značka: Little Joe
349 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Užijte si veselou a voňavou jízdu díky postavičkám Little Joe, které provoní váš vůz po dobu 45 dnů.

  • Sada nejoblíbenějších vůní Little Joe z naší nabídky
  • Veselé vůně, které postupně uvolňují vůni po dobu 45 dnů
  • Vůně určeny do ventilační mřížky
  • Klipy do ventilace jsou součástí balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si veselou a voňavou jízdu díky postavičkám Little Joe, které provoní váš vůz po dobu 45 dnů.

Little Joe Cherry - Višeň:

  • Provoňte své auto 3D osvěžovačem ve tvaru usměvavého panáčka z kolekce osvěžovačů vzduchu Little Joe Mini, která dávkuje a postupně uvolňuje po dobu 45 dnů úžasnou a svěží vůni zralých třešní, která vás přenese do pohodového léta. Panáčka stačí jen uchytit pomocí klipsu na větrací mřížku a můžete si užít svěží pocit úžasné sladké vůně.  

Little Joe Black Velvet - Černý samet:

  • Provoňte své auto 3D osvěžovačem ve tvaru usměvavého panáčka z kolekce osvěžovačů vzduchu Little Joe Mini, která dávkuje a postupně uvolňuje po dobu 45 dnů úžasnou a svěží vůni. Výrazná, nikoliv však příliš intenzivní vůně lahodné směsi santalového dřeva, vanilky a jantaru. Panáčka stačí jen uchytit pomocí klipsu na větrací mřížku a můžete si užít pocit čistoty a úžasné vůně.  

Little Joe New Car - Nové auto:

  • Provoňte své auto 3D osvěžovačem ve tvaru usměvavého panáčka z kolekce osvěžovačů vzduchu Little Joe Mini, která dávkuje a postupně uvolňuje po dobu 45 dnů úžasnou svěží nostalgickou vůni. Aroma u vás vyvolá slastný pocit, jako když jste poprvé usedali do nově zakoupeného vozu. Panáčka stačí jen uchytit pomocí klipsu na větrací mřížku a můžete si užít pocit čistoty a novoty.  

Little Joe Fresh Mint - Svěží máta:

  • Provoňte své auto 3D osvěžovačem ve tvaru usměvavého panáčka z kolekce osvěžovačů vzduchu Little Joe Mini, která dávkuje a postupně uvolňuje po dobu 45 dnů úžasnou a svěží vůni. Výrazné, nikoliv však příliš intenzivní osvěžující aroma čerstvě utržené máty. Panáčka stačí jen uchytit pomocí klipsu na větrací mřížku a můžete si užít svěží pocit úžasné sladké vůně.  

Součástí balení jsou i speciální upínací klipy, díky nimž vůni jednoduše připevníte na ventilační mřížky automobilu nebo ji můžete zavěsit vertikálně. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: