O nás

Vítejte v našem internetovém obchodě!

Jsme tu pro vás od roku 2020, od prvního dne je naším cílem vykouzlit zákazníkům úsměv na tváři. Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější produkty a doručujeme vám je co nejrychleji. 

Firmu jsme založili ve dvou při studiu na vysokoškolských kolejích. Na začátku našeho příběhu nás většina lidí odrazovala od založení internetového obchodu, ale my jsme se i přesto bez předešlých zkušeností pustili do prvního e-shopu. Na první objednávku jsme čekali přibližně týden, ale nakonec jsme se dočkali a stále jsme tu s vámi. 

Jedinečné osvěžovače vzduchu. California Scents disponuje svými ryze přírodními osvěžovači vzduchu, které patří mezi nejoblíbenější na našem trhu.

Jsme originální! Přinášíme vám vůně do auta, které jsou vhodné, jako dárek, jak my rádi používáme "jen tak z lásky". Najdete u nás nejen dárkové vůně z lásky, ale pro přátele i celou rodinu. 

Máte rádi svíčky? My pouze u osvěžovačů vzduchu do automobilů nezůstali. Vyvinuli jsme vlastní kolekci MFY svíček, které jsou ručně plněné v České republice. Vybrat si můžete nejen z naší vlastní kolekce MFY, ale i ze svíček s originální personifikací. 

Chcete se cítit krásně? U nás si vyberete z kosmetiky Bulldog Skincare, která je šetrná k životnímu prostředí a vhodná pro vegany i vegetariány. Díky značce Wilkinson Sword, která má dlouholetou tradici zjistíte, že holení nebylo nikdy jednodušší. 

Pozitivní energie. Značka Energizer patří mezi světovou jedničku a pyšní se titulem baterie s nejdelší výdrží na světě. Dokonce se vyznamenala v Guinnessově knize rekordů.

A to je pouze začátek...