Tyhle vůně od Little Joe tu ještě nebyly!

Osvěžovače vzduchu od značky Little Joe už velmi dobře známe. Jelikož se stali velice oblíbené u našich zákazníků, doplnili jsme nabídku o další skvělé vůně! Pojďte se podívat na žhavé novinky roztomilých voňavých panáčků Little Joe.

Vůně Tonic. Podmanivý svět smyslů.

Vůně mají úžasnou schopnost přenášet nás do jiných světů a zážitků. Jsou jako klíč, který odemkne paměť našich emocí a vzpomínek. Značka Little Joe Tonic si tuto moc vůní velmi dobře uvědomuje a přináší na trh neodolatelné vůně, které nás zavádějí do jedinečných zážitků. Tato vůně připomíná citrusové akcenty, aromatické byliny lehké kořenění, které evokuje osvěžující zážitek.

Návrh bez názvu (52) (1)_1

Vůně Amber: Hřejivá nostalgie

Vůně Amber od Little Joe Tonic je jako teplý objetí plné nostalgických vzpomínek. Tato vůně je spojením hřejivého pižma, vonných dřevin a sladkých kořeněných tónů. Je to jako výlet do minulosti, kdy vás přepadnou vzpomínky na krásné chvíle strávené s blízkými lidmi. Amber je vůně, která se nezapomíná a která vám dodává jistotu i v nejchladnějších dnech.

Návrh bez názvu (51) (1)_1

Vůně Pina Colada: Osvěžující únik

Vůně Pina Colada vás okamžitě přenese na pláž s bílým pískem a modrým mořem. Kdo by odolal osvěžující kombinaci ananasu a kokosu? Tato vůně je jako tropický únik z každodenní rutiny. Zavřete oči a představte si, že se vámi vlny jemně hladí, zatímco si dopřáváte exotický koktejl. Vůně Pina Colada vám poskytne to nejlepší z letních dnů, kdy slunce svítí a život je krásný.

Návrh bez názvu (52) (1)_2

Vůně Bubblegum: Radostná vůně

Vůně Bubblegum je jako první skvostný žvýkačkový prskavec. Sladká, ovocná a hravá. Tato vůně vás přenese do časů bezstarostné dětské radosti. S vůní Bubblegum se budete cítit, jako byste zase byli malí a skákali po kalužích. Je to prostě vůně štěstí, kterou si zamilují nejen milovníci sladkého.

 

Návrh bez názvu (51) (2) (1)