Přírodní složky výrobků Bulldog Skincare

To nejlepší z přírody, co vám může Bulldog Skincare nabídnout! 

 

Zelený čaj je dobře známý pro své antioxidační vlastnosti. Obsahuje fytochemikálie, jako jsou polyfenoly a kofein.

 

Camelinový olej je bohatým zdrojem omega 3 mastných kyselin, který pomáhá udržovat vlhkost a dráždivé látky. 

 

Aloe Vera je proslulá svými hydratačními a uklidňujícími vlastnostmi, což je zvláště přínosné pro péči o pleť mužů.

Baobabový olej je známý díky svým uklidňujícím vlastnostem. Intenzivně redukuje známky stárnutí pleti, jako jsou vrásky a jemné linky. Navrací pokožce pružnost a přispívá k její regeneraci.

Ovesný olej  pomáhá snižovat podráždění. Díky obsahu vitamínu E a kyseliny linolenové napomáhá udržovat přirozenou ochrannou schopnost pokožky. Pomáhal opravovat poškozenou, zjizvenou a akné náchylnou kůži. Kromě toho je obsah ceramidu vynikající při použití při léčbě kožních stavů, jako je ekzém a psoriáza. Díky vysoké koncentraci ceramidů, Omega 3 a 6, olej z ovesných lipidů nabízí dlouhou hydrataci a zanechává pokožku měkkou, pružnou a vyživenou.

Kanadská vrbovka malokvětá pomáhá uklidnit pokožku a snižuje její zarudnutí a podráždění.

Rozmarýn je aromatická vytrvalá bylina, která je známa svými antioxidačními vlastnostmi. V produktech je používán trvale udržitelný zdroj, který obsahuje polyfenoly, jako je kyselina karnosová. Má čistící schopnosti, pleť dokáže vyčistit, zjemnit a zklidnit.

Echinacea  je bylinná kvetoucí rostlina v rodině sedmikrásky. Je pěstován a sklízen ve Velké Británii, má antioxidační vlastnosti. Regeneruje a zklidňuje pleť. Zlepšuje prokrvení a pružnosti pokožky. Posiluje přirozenou kožní bariéru proti bakteriím.

Vitamín E  je často používán v kosmetice pro své benefity v péči o pleť. V produktech je používána přírodní směs tokoferolů s prokázanou antioxidační silou.